Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna

GŁUBCZYCE

***Wypożyczalnia dla Dorosłych***

W wypożyczalni dla Dorosłych znajduje się obecnie około 38000 woluminów.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku

830 - 1800

w każdą drugą sobotę miesiąca:

800 - 1600

Dla prostszego i szybszego wyszukiwania interesującej czytelnika pozycji udostępniony został katalog elektroniczny, pozwalający przeszukiwać zarówno bazę wewnętrzną Biblioteki Publicznej w Głubczycach, jak bazy innych bibliotek w Polsce.

W Wypożyczalni dla Dorosłych znajdują sie pozycje, które można wypożyczyć do domu. Książki które nas interesują można rezerwować o ile są wypożyczone przez innego czytelnika. Pracownicy Biblioteki dokładają wszelkich starań aby pomóc w wyszukaniu potrzebnych czytelnikowi informacji.

***Oddział dla Dzieci***

W Oddziale dla Dzieci znajduje się obecnie około 15000 woluminów.

Godziny otwarcia: w poniedziałek

od wtorku do piątku:

1000 - 1800

w soboty nieczynne.

W Oddziele dla Dzieci znajdują sie pozycje, które można wypożyczyć do domu. Książki które nas interesują można rezerwować o ile są wypożyczone przez innego czytelnika. Pracownicy Biblioteki dokładają wszelkich starań aby pomóc w wyszukaniu potrzebnych czytelnikowi informacji.

***Czytelnia***

W Czytelni znajduje się obecnie około 4700 woluminów.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku

830 - 1800

w każdą drugą sobotę miesiąca:

800 - 1600

W Czytelni można także, skorzystać z wolnego dostepu do internetu, ksero (odpłatnie), realizowane są tu także spotkania autorskie i kursy.

MiGBPG 2017 r.